Stejně by umřeli, píše doktor Macek. A šokuje: Cikáni, černoši, Slované. Fakta o viru

09.04.2020 8:34 | Zprávy
autor: vef

Politický komentátor Miroslav Macek se na svém webu viditelny-macek.cz opět vyjádřil k aktuální pandemii koronaviru. Má totiž za to, že pandemii lze zvládnout i bez restriktivních opatření. A zkonstatoval, že koronavirus je vybíravý, co se týče ras.

Stejně by umřeli, píše doktor Macek. A šokuje: Cikáni, černoši, Slované. Fakta o viru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

„Také máte dojem, že koronavirus je velmi vybíravý, pokud se týká ras? Zdá se, že Slovany silně pomíjí a Cikány zcela. Studie, která by se na to zaměřila, by byla velice zajímavá. Stejně tak studie, kolik se v USA nakazí bělochů (a jaké rasy), černochů a indiánů,“ poznamenal ke koronaviru Macek ve středu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Financování veřejnostátní televize a rádia

proč tyto relikty minulosti neživí a neplatí OSA? Ochranný svaz autorský?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel si stěžuje? Výsměch za „vydírání prezidenta“

13:45 Pavel si stěžuje? Výsměch za „vydírání prezidenta“

Prezident Petr Pavel na mimořádném brífinku uvedl, že podává podnět bezpečnostním složkám kvůli komu…