Štětina by měl jít do důchodu, napsal Zahradil. A přišla tvrdá slova o sektě

17.07.2015 21:02

Europoslanec Jan Zahradil se rozčílil, když zjistil, že jeho kolega z europarlamentu Jaromír Štětina tvrdil, že někdejší spolupracovník Václava Klause Petr Hájek reprezentuje ODS. Pokud se tak zoufale málo Štětina vyzná na domácí politické scéně, jak to pak musí vypadat v zahraniční politice, ptá se první místopředseda občanských demokratů.

Štětina by měl jít do důchodu, napsal Zahradil. A přišla tvrdá slova o sektě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil (ODS)

„Pan Jaromír Štětina píše na vlákně, že Petr Hájek (Protiproud) je reprezentant ODS. Jestli je orientace tohoto europoslance TOP 09 na české politické scéně takto zoufalá, měl by jít raději do penze. Jak potom může vypadat jeho orientace ve světové politice?,“ napsal Zahradil na sociální síti.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

V následné diskusi pak zaznělo, že ODS dotahuje ve voličské přízni TOP 09, čehož si možná Štětina všiml, tak se chtěl nějak vymezit. Za pozornost přitom stojí, že se k řečenému vyjádřil i sám Štětina. Hájek sice nebyl členem ODS a snažil se pracovat v její prospěch a také potom dostal místo na Hradě od Václava Klause.

„Hájek častokrát tvrdil, že není členem ODS. Nemám důvod mu to nevěřit. ODS však vždy reprezentoval: pamatuji si, jak se snažil založit noviny ODS a hledal pro ně novináře, byl odeeskou placen, až si vysloužil místo u šéfa ODS na Hradě. Byl jedním z nejpronikavějších reprezentantů ODS. O to větší škodu pro ODS znamená,“ odvětil v diskusi Štětina. Zahradil neváhal a odpověděl Štětinovi, že lže.

Pán, který by podle místopředsedy ODS měl jít do důchodu, se ovšem dočkal i zastání. Jeden z debatujících mužů konstatoval, že ODS se stále více chová jako xenofobní sekta, takže Jaromír Štětina není tak daleko od pravdy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: čtk, mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

13:05 Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

Jedním z hlavních témat interview s emeritním předsedou TOP 09 byla osoba Václava Havla. Dle Karla S…