Stopa vede do Moskvy! Zase. Oč jde?

21.05.2020 10:40 | Zprávy
autor: mp

Nedávno čelily české nemocnice kybernetickým útokům, které mohly ohrozit pacienty. Odkud byl útok veden? Stopy vedou do Moskvy.

Stopa vede do Moskvy! Zase. Oč jde?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klávesnice

V roce 2019 čelila nemocnice ve středočeském Benešově kybernetickému útoku. Ohroženi byli někteří pacienti, které zdravotníci museli narychlo převážet do jiných nemocnic. Server Seznam zprávy, konkrétně investigativní novinář Janek Kroupa, tvrdí, že stopy kybernetických útoků, kterým nedávno musely čelit české nemocnice, vedou do Moskvy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Daniela Kovářová byl položen dotaz

Jste pro referendum?

Podle mě máte pravdu oba tábory. Jeden tvrdí, že si většina lidí Euro nepřeje, druhý, že jsme se k němu zavázali. Nebylo by teda řešením, vyvolat znovu referendum o našem členství v EU a přijetí Eura? Prý se teď nějaký zákon o referendum chystá, podpoříte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…