Stopy gorily? To jsou kreténi, vztekal se údajně šéf Penty

23.02.2012 18:14

Slovenská Gorila jde společnosti Penta v patách a zůstávají za ní stopy. Tak by se dala shrnout recese, která leží v žaludku vedení zmíněné společnosti a kterou řeší i policie. Černé gorilí šlápoty, se v noci na čtvrtek objevily před sídlem investiční společnosti Penta v centru Prahy. Policie šetří, kdo stopy na zem namaloval.

Stopy gorily? To jsou kreténi, vztekal se údajně šéf Penty
Foto: Facebook
Popisek: Plakát skupiny Kauza Gorila na Facebooku
reklama

Stopy vedou do dvou luxusních podniků. Ze sídla společnosti v ulici Na Příkopech šla Gorila Havířskou ulicí, pak kolem Stavovského divadla do Železné ulice. Na Staroměstském náměstí se šlápoty ztrácejí, ale jen na chvíli. První gorilí procházka pokračuje Pařížskou ulicí před luxusní podnik Barock, známý tím, že si v něm dávají dostaveníčko pražští kmotři. Zde končí.

Právě společnost Penta je hlavním aktérem slovenské politické kauzy s názvem Gorila, která je plná odposlechů, korupce a styků politiků se špičkami byznysu.  Recesisté tak chtějí naznačit, že Gorila běsní nejen na Slovensku, ale i u nás, přímo v hlavním městě.

Stopy gorily? Kreténi!

Zatímco však na Slovensku vyhnali lidi z domovů do ulic, v Česku by politici a špičky byznysu rádi zavřeli Gorilu zpátky do klece v zoologické zahradě. Podle serveru Lidovky.cz se na stopy dokonce přijel podívat i samotný šéf Penty Marek Dospiva.

„Stopy gorily... to jsou kreténi,“ vztekal se údajně v Havířské ulici kousek od sídla své společnosti krátce předtím, než zmizel v černé limuzíně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: pal

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Víko od žumpy: Lipovská v bezpečí? Posuďte. Otřesné důkazy, černé na bílém

8:02 Víko od žumpy: Lipovská v bezpečí? Posuďte. Otřesné důkazy, černé na bílém

Policejní přítomnost u jednání Rady ČT vyvolala nedávno pohoršení a odsouzení radní Hany Lipovské. A…