Strana je slušně rozhádaná. Jiří Zimola nechal nahlédnout do nitra ČSSD před zásadním referendem

19.05.2018 8:27 | Zprávy
autor: vef

Místopředseda ČSSD Jiří Zimola v rozhovoru pro server Týden.cz potvrdil, že sociální demokracie je slušně rozhádaná. Sám věří, že strana odsouhlasí vstup ČSSD do vlády a kritici budou následně výsledek respektovat. Zmínil to, že v opozici by strana byla neviditelná.

Strana je slušně rozhádaná. Jiří Zimola nechal nahlédnout do nitra ČSSD před zásadním referendem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Zimola

„Už od voleb říkám, že náš program se dá prosazovat jenom z vlády. Dobrý program ani dobrá koaliční smlouva sama o sobě však záchranu ČSSD nezaručí. Půjde o tvrdou práci a trpělivé získávání ztracené důvěry našich bývalých voličů. Pokud tohle pochopí i naše členská základna, můžeme se posunout dál,“ zmínil k vládnímu vyjednávání Zimola. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …