Strany se chystají na komunální volby, Hudeček v Praze má prý opět šanci

27.05.2014 10:47 | Zprávy
autor: dkr

Eurovolby stranám naznačily, jak si stojí u voličů. Podle Hospodářských novin už se všichni lídři stran chystají na skutečné politické klání, na komunální a senátní volby. Primátor Prahy za TOP 09 Tomáš Hudeček má prý v Praze opět šanci, protože TOP 09 se těší přízni pražských voličů.

Strany se chystají na komunální volby, Hudeček v Praze má prý opět šanci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Hudeček

Hospodářské noviny píší, že TOP 09 před podzimními komunálními volbami může být celkem klidná. V Praze má TOP 09 přízeň voličů a v obcích díky spojení se Starosty si také udržuje dobrou pozici. Ve velkých městech prý TOP 09 bude hrát o to, zda si udrží současnou pozici nejsilnější české pravicové strany. Volby do Evropského parlamentu potvrdily, že Hudeček a spol. mají v Praze dobré postavení a značné šance. V současnosti magistrát ovládá TOP 09 s podporou ČSSD.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ne každý názor patří do vysílání.“ Stach a Šlerka o hranicích ČT

21:01 „Ne každý názor patří do vysílání.“ Stach a Šlerka o hranicích ČT

V podcastu Kavky Jany Peroutkové a Kateřiny Pantvič proběhla debata o tom, co ještě patří do vysílán…