Styděl bych se, pane premiére, křičí Zavadil na demonstraci

21.04.2012 13:28

Předseda Českomoravských odborových svazů Jaroslav Zavadil se samozřejmě ve svém projevu na Václavském náměstí opřel do vlády. Na místě má být asi 120 tisíc lidí a Zavadil uvedl, že vláda je slizká a odporná.

Styděl bych se, pane premiére, křičí Zavadil na demonstraci
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Předseda ČMKOS Jaroslav Zavadil v pořadu Interview 24
reklama

„Tato vláda, která má podporu deseti procent obyvatel, se teď rozhodla, že bude pokračovat dál,“ hřímal Zavadil. Reformy podle něj musíme zrušit, nikoli v nich pokračovat a vymlouvat se na ekonomickou krizi.

Reformy nechceme

„Chtějí dál ponižovat bezbranné svými asociálními reformami? To nechceme,“ říkal davu. „Jedna strana nazývá druhou slizkou a odpornou. Není snad slizká a odporná celá vláda?“ ptal se odborář.

„Já bych se styděl, pane premiére,“ volal Zavadil. „Dozvěděl jsem se, že toto je politická demonstrace. No kterej blbec na to přišel?“ zdůraznil odborář s tím, že se jedná o demonstraci naštvaných občanů. Zavadil tvrdí, že je na místě 120 tisíc lidí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dusno v ČT: Už bych to rád dořekl, žádal Okamura. To už jste říkal mnohokrát, nenechala ho Kroužková. Hádka o Babiše, úvěry EU a rána TOP 09

21:28 Dusno v ČT: Už bych to rád dořekl, žádal Okamura. To už jste říkal mnohokrát, nenechala ho Kroužková. Hádka o Babiše, úvěry EU a rána TOP 09

Poslanecká sněmovna se na zřízení vyšetřovací komise k ministerským nákupům ochranných zdravotnickýc…