Syn Petra Nečase, který si raději změnil jméno: Agresivní menšina je slyšet, ale nezvítězí. Od komunistů bych kšeft nevzal

10.10.2015 9:08

Tom Gracy je mladý muž velmi úspěšný v designérském světě. Jeho webové stránky získaly za mořem významné ocenění American Design Award. Navrhl také tričko pro kampaň: Jsem hrdý/hrdá na naše vojáky, čímž ukázal, že považuje za důležité i mnohé společenské otázky. Není se možná čemu divit, když si uvědomíme, že Tom Gracy je pseudonym pro mladšího syna expremiéra Petra Nečase Tomáše.

Syn Petra Nečase, který si raději změnil jméno: Agresivní menšina je slyšet, ale nezvítězí. Od komunistů bych kšeft nevzal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Fotokoláž.

Mladý Nečas je přesvědčen, že svou prací musí trochu pomoct v některých společenských otázkách. „Myslím si, že bych byl přehnaně sluníčkový typ a chtěl konat jen dobro, ale podle mě je důležité svojí prací trochu pomoct,“ podotýká v rozhovoru.

Dává také jasně najevo, že by nikdy neposkytl své profesionální služby komunistům. To podle jeho názoru nemůže dělat žádný soudný člověk. Rozhodně tedy nemá „rudý mozek“, spíš trochu „zelený“, čímž chce říct, že si vždy vážil české armády a je hrdý na službu, kterou vykonávají. I proto navrhl trička, na kterých to dal najevo v době sebevražedného útoku proti našim vojákům v Afghánistánu. Právě na tomto projektu se ukázalo, že menšina často a hodně agresivně útočí, když tvrdí, že naši vojáci jsou jen žoldáky v cizích službách. To je nesmysl, který naštěstí většina lidí odmítá.

Ukázalo se to ostatně i na blokádě amerického konvoje, kterou organizoval Jiří Vyvadil. Na sociálních sítích i v médiích byl organizátor odporu proti průjezdu vojáků Českem velmi aktivní, ale když padla kosa na kámen, téměř žádné protesty se nekonaly. Jen osamělí jednotlivci v davu mávali ruskými vlajkami.

V době internetu je navíc dobře vidět, jak jsou lidé líní. Najdou nějakou informaci, pobouří je a hned ji sdílejí, aniž by si vyhradili pár minut na to, aby si ji ověřili. Internet tuto možnost nabízí, ale konzumenti informací zpohodlněli.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…