TOP 09 jde do kytek a Dominik Feri se pustil do Kalouska: Je to jeho vina, odpuzuje liberály

27.03.2016 13:31

Do kritiky svého stranického šéfa se pustil nejmladší radní v České republice, Dominik Feri (TOP 09). Na svém facebookovém profilu poukázal na to, že podle posledního průzkumu by TOP 09 získala jen 5,5 %.

TOP 09 jde do kytek a Dominik Feri se pustil do Kalouska: Je to jeho vina, odpuzuje liberály
Foto: Archiv DF
Popisek: Dominik Feri, radní města Teplice

„Co za tím stojí je nabíledni – odliv liberálních voličů. Brečel bych, ale slzy (dojetí) si schovávám na inauguraci Donalda Trumpa,“ napsal Feri.

Vyjádřil pochybnosti nad tím, zda je strana schopna liberálně smýšlející získat zpátky. „A ani nevím, jestli o ně (nás) má náš předseda vůbec zájem,“ rýpl si Feri do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska.

Dominik Feri (nar. 1996) je členem Rady města Teplice. Je nejmladším radním v České republice v její historii a jedním z nejmladších českých zastupitelů. Je rovněž jazzovým hudebníkem a fotografem. Pro svůj neobvyklý vzhled – má etiopské předky – a zálibu v elegantním oblékání je oblíbeným cílem médií a zájmu veřejnosti. V rozhovoru pro módní časopis uvedl, že ve svém šatníku má okolo čtyřiceti sak.

Celý text příspěvku Dominika Feriho na jeho facebookovém profilu:

TOP 09 v posledním průzkumu získala 5,5 %. Co za tím stojí je nabíledni – odliv liberálních voličů. Brečel bych, ale slzy (dojetí) si schovávám na inauguraci Donalda Trumpa.

Nevím, jestli jsme schopni liberálně smýšlející získat zpátky. A ani nevím, jestli o ně (nás) má náš předseda vůbec zájem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

20:59 Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

Poslední letošní zasedání zastupitelstva v Brně-Bystrci mělo sice sváteční ladění, nevyhnulo se mu v…