TOP 09 v Plzeňském kraji povede další dva roky 38letý Petr Suchý

20.05.2017 20:49

Osmatřicetiletý Petr Suchý je opět na další dva roky předsedou krajské organizace TOP 09 pro Plzeňský kraj. Místopředsedy se stali primář Klatovské nemocnice Richard Pikner (44 let), zástupkyně ředitele základní školy Ilona Jehličková (53 let) a technický ředitel Martin Vít (45 let). Po dnešním krajském sněmu to ČTK řekla krajská manažerka TOP 09 Eva Šafránková.

TOP 09 v Plzeňském kraji povede další dva roky 38letý Petr Suchý
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09
reklama

„Následující období je pro mě výzvou. Události posledních týdnů mě utvrzují v tom, že občanům není jedno, co se děje v politice, a to mě naplňuje pocitem, že v podzimních parlamentních volbách uspějeme,“ uvedl po zvolení. Dodal, že v TOP 09 rád uvítá všechny, kteří se chtějí zapojit, ať už jako členové nebo podporovatelé.

„Zdá se, že po 3,5 letech se společnost probouzí a zjišťuje, že konzistentní boj TOP 09 jak s prezidentem Zemanem, tak s Andrejem Babišem, má a měl své dobré důvody. A že jsme jediná strana, která se nelísala k moci ani na Hradě, ani u Agrofertu,“ řekl delegátům čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Podle něj poté, co předvedl prezident a co „praskly“ daňové a jiné aféry Andreje Babiše, objevují lidé v TOP 09 jedinou spolehlivou stranu, která vždy bojovala a bojuje, aby byla česká politika důstojná a poctivá. „Věřím, že letos máme velkou šanci v parlamentních volbách uspět. Závisí to ovšem na našem nasazení,“ uvedl.

Místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek dodal, že počátkem roku nabídla strana občanům Vizi České republiky v roce 2030. Jejím cílem je svobodná, otevřená, sociálně soudržná a odolná společnost. „Události posledních týdnů mě utvrzují v tom, že naše společné úsilí má smysl a jako poslanec za Plzeňský kraj se chci zasadit o to, aby TOP 09 dosáhla na podzim v kraji co nejlepšího dvojciferného výsledku,“ dodal.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…