TV Barrandov prý výrazně favorizovala prezidenta Zemana

21.12.2017 12:47 | Zprávy
autor: mp

Televize Barrandov v prosincovém pořadu Aréna výrazně favorizovala prezidentského kandidáta Miloše Zemana. Uvedla to dnes Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Šlo o pořad, jehož hostem byl 5. prosince prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Moderátor Jaromír Soukup podle rady dostatečným způsobem neplnil roli kvalifikovaného oponenta. Zprávu přinesla ČTK.

TV Barrandov prý výrazně favorizovala prezidenta Zemana
Foto: ReproFoto: TV Barrandov
Popisek: Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem televize Barrandov.

Televize má Radě do 30 dnů vysvětlit, jaký je formát tohoto pořadu a jakým způsobem zajišťuje dodržování zásad objektivity a vyváženosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste předčasně skončil na Univerzitě obrany?

A jak to dopadlo s vaším odvoláním? Podle všeho se jím měli zabývat vaši podřízení, což mi teda přijde dost divné a myslím, že tak rozhodnutí nemůže být ani objektivní. Mimochodem, jak jste spokojen ve funkci ministra? Přijdete mi jako nevýrazný a spíš jen jak loutka, nepřipadáte si tak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tohle v justici zahučí. Tejc na semináři vytáhl výbušný návrh

16:40 Tohle v justici zahučí. Tejc na semináři vytáhl výbušný návrh

Na sněmovním semináři zazněla tvrdá kritika české justice. Předseda spolku Šalamoun Václav Peričevič…