Tajná služba uklidňuje: Česku prý nehrozí bezprostřední teroristický útok

15.07.2016 12:53 | Zprávy
autor: vam, čtk

Bezpečnostní informační služba (BIS) v tuto chvíli nemá informace, že by Česku hrozilo bezprostřední či okamžité nebezpečí teroristického útoku. V reakci na útok ve francouzském Nice to řekl mluvčí BIS Jan Šubert. Podle něj však dále trvá možné riziko, které vyplývá z toho, že je Česko například členem NATO či spojencem USA.

Tajná služba uklidňuje: Česku prý nehrozí bezprostřední teroristický útok
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS

Útok ve Francii se stal ve čtvrtek večer, kdy pachatel za volantem kamionu najel mezi lidi slavící na ulici státní svátek. Zemřelo nejméně 84 osob.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co tam dělá Džamila Stehlíková? Dramaturgové ČT to zase popletli, nechápe Štěpánek

18:48 Co tam dělá Džamila Stehlíková? Dramaturgové ČT to zase popletli, nechápe Štěpánek

Místopředseda Trikolory Petr Štěpánek se ostře pustil do České televize kvůli pořadu Události, komen…