Tak dál nadávejte v hospodách, vzkázal Stropnický nevoličům. A pak už raději vypnul počítač, jelikož mu někteří odepsali

12.10.2014 11:49 | Zprávy

Ministr obrany Martin Stropnický, který v posledních týdnech nebyl mediálně výrazně aktivnější, se v neděli rozhodl glosovat výsledky komunálních a senátních voleb. Ty pro ANO dopadly velmi dobře, když hnutí uspělo prakticky ve všech větších městech v zemi.

Tak dál nadávejte v hospodách, vzkázal Stropnický nevoličům. A pak už raději vypnul počítač, jelikož mu někteří odepsali
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr obrany Martin Stropnický si připíjí na příjezd legiovlaku

„Velký dík všem, kteří jste nám dali hlas! Uděláme všechno pro to, abychom vás nezklamali. Vítězství ve velkých městech je hrozně důležité. Především tam docházelo po dlouhá léta k nejrůznějším čachrům. Moc vám také děkuji za to, že jste si našli chvilku a šli jste volit. Těm, kteří nad volbami mávli rukou, nezbývá než pokračovat v nadávání po hospodách," napsal Stropnický a vysloužil si rázem několik stovek pochvalných palců směrem vzhůru.

„Přesně tak... Těm, kteří nad volbami mávli rukou, nezbývá než pokračovat v nadávání po hospodách. Nic jiného někteří lidé prostě ani neumí... Umí jen nadávat, nic nechtějí dělat a jenom blbě kecají... Chování některých Čechů je katastrofální a smutné!" uvedla jedna z fanynek. „Neposílejte zbraně a naše vojáky do válek, práce je tu pro ně až dost, pryč z NATO," reagoval druhý. Na četné výzvy ke komunikaci už ale Stropnický nereagoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…