„Nejsou to ledajací hráči. V Rozvadově, zapadlé vesnici na hranicích Česka a Německa, zasedají k oválným hracím stolům členové ‘Ndranghety, Sacra Corona Unity i Cosy Nostry, neboli tří nejsilnějších a nejznámějších italských mafií,“ popisuje server. A nejde o náhodu - jeden ze spoluorganizátorů celé akce Fabrizio Gerolla totiž informoval svého šéfa Francesca Martiradonna, že v Česku jsou podmínky pro hazard mimořádně příznivé.
Turnaj pak měla organizovat rodina Martiradonnových, jež podle všeho pracuje pro Sacra Corona Unity, mafii z oblasti italské Apulie. Ti disponují řetězcem sázkových kanceláří Bet1128. Zde, v Česku, však licenci k provozování loterijních her nikdy nedostala.
Původní text ZDE.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Co uděláte kvůli toxinu v kojenecké výživě?
Budete požadovat tvrdé postižení výrobců nebo budete jen nečinně přihlížet?
Další články z rubriky
17:10 Uhlík, uhlík, pořád uhlík. Klima přitom mohou ničit zcela jiné věci
KLIMA: VZPOURA PROTI PANICE Boj za záchranu planety se soustředí hlavně na dekarbonizaci, tedy boj p…
- 11:08 Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují
- 8:09 Najednou tolik útoků na Klempíře. Analytik rozkrývá, co je za tím
- 21:45 „Všichni jsou naučení na utrácení státních peněz,“ říká Darjanin, jehož obviňovali z „tureckého hospodářství“
- 20:25 Odplata za Ukrajinu. Rusko prý dělá USA zle
- 15:59 Vystrčil má průšvih. Jeho výlet vyjde draho


