Takhle dopadl Miroslav Kalousek! O tom se nepíše

11.10.2018 12:19 | Zprávy
autor: vef

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek kandidoval za svoji stranu v jihočeské Bechyni, kde žije, v komunálních volbách. Příliš štěstí ale straně nepřinesl.

Takhle dopadl Miroslav Kalousek! O tom se nepíše
Foto: Karel Sikora
Popisek: Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek na Velehradě

Kalousek se snažil oslovit voliče z posledního patnáctého místa kandidátky Nezávislí s podporou TOP 09. Do zastupitelstva se však neprobojoval, tam budou mít místo pouze 2 členové kandidátky – jednička Štěpán Ondřich a dvojka Jan Bakule. 

Kalousek se však dokázal probojovat na třetí místo v pořadí náhradníků, získal totiž 308 hlasů, což je 7,69 procenta. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ptali jsme se koncesionářů na Českou televizi. Nebylo to hezké

14:29 Ptali jsme se koncesionářů na Českou televizi. Nebylo to hezké

„Ať si stávkují, koho to zajímá? Já nemohu začerňovat smlouvy…. Dopadne to u nás jako na Slovensku. …