Takto nakonec skončil incident fotografky a muslimky v pražské Divoké Šárce

13.05.2018 15:09 | Zprávy
autor: vef

O snímku muslimky s dětmi, kvůli němuž dokonce padaly pokuty, píše server Aktuálně.cz. O co konkrétně jde? Žena fotografovala u pražské Divoké Šárky muslimskou ženu s dětmi. Ta se však proti tomu ohradila a chtěla, aby fotografka snímek smazala. Ta to však odmítla. Nastala potyčka.

Takto nakonec skončil incident fotografky a muslimky v pražské Divoké Šárce
Foto: hns
Popisek: Ilustrační koláž

Muslimka pak kvůli následnému konfliktu dostala pokutu, a to větší než ona fotografka. Pražský magistrát se nyní muslimské ženy zastal a pokutu jí zrušil. Podle jeho rozhodnutí měla muslimka právo se bránit před fotografováním.

Amatérská fotografka Sylva P. pokutu zaplatit musela – a to pět set korun. Muslimka Lucie K. přitom měla platit pokutu vyšší – 1 000 Kč a dalších 1 000 korun náklady řízení. Její kamarádka, jež se do incidentu zapojila, nyní na konečný verdikt čeká.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jan Jakob byl položen dotaz

Rozpočet

Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Martin Kroupa opouští bratrovu neziskovku, zakládá vlastní. Chce posilovat odolnost

21:52 Martin Kroupa opouští bratrovu neziskovku, zakládá vlastní. Chce posilovat odolnost

Martin Kroupa oznámil, že se stahuje z exekutivních funkcí projektu Paměť národa organizace Post Bel…