Tato vláda je od revoluce nejhorší, říká profesor

29.03.2011 21:26 | Zprávy

Duchovní otec kroužkovacího zemětřesení z posledních voleb František Janouch si myslí, že současná vláda Petra Nečase rezignovala na sociální smír, což je neomluvitelné.

Tato vláda je od revoluce nejhorší, říká profesor

„Občané si uvědomili, že mají určitou moc a nemusí poslouchat to, co jim upečou ve stranických sekretariátech," zhodnotil v úterním Hydeparku Janouch svůj projekt Defenestrace 2010. Sám byl výsledky překvapen, čekal, že kroužkování dostane do sněmovny tři nebo čtyři poslance, nakonec jich ale bylo 48.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jac

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

4:40 Věře Jourové nikdy neodpustím. Michal Půr zmrazil sál

„Věře Jourové tohle asi nikdy neodpustím. To i kvůli ní se lidé z některých vydavatelských asociací,…