Teplická ČSSD nechce sídlit u Bendy. Raději se nastěhuje k členovi ODS

08.12.2011 10:27 | Zprávy

Okresní vedení sociální demokracie na Teplicku hledá nové sídlo. Vypovědělo totiž smlouvu expředsedovi severočeské ČSSD Petru Bendovi, který jim pronajímal prostory. Benda totiž přestoupil do nové strany Jiřího Paroubka LEV 21 a setrvávat v jeho nemovitosti se zdálo ČSSD nevhodné. Přednost tak dají domu majitele z ODS.

Teplická ČSSD nechce sídlit u Bendy. Raději se nastěhuje k členovi ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Benda

"Ústřední tajemník smlouvu vypověděl, protože mu přišlo nevhodné, abychom tady zůstávali," řekl MF Dnes člen okresního výkonného výboru Vlastimil Aubrecht.

Bendovi sociální demokraté platili za pronájem nemovitosti 3 600 korun měsíčně. "Za těch 3 600 měsíčně měli vodné, stočné, elektřinu, úklid, mohli využívat recepci, kuchyňku a sociální zařízení. Pochybuji, že za takovou cenu někde dostanou srovnatelné služby," komentoval věc sám Benda. "Mrzí mě to. Myslím, že jsem měl s lidmi z ČSSD korektní vztahy, i když výpady některých jedinců tam byly."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

22:05 Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

Scott Horton, ředitel Libertarian Institute, se setkal s moderátorem Tuckerem Carlsonem, aby rozebra…