Terorista Zeman! udeřil Jiří Dienstbier

26. 1. 2016 16:21

Velmi ostré vyjádření ke slovům prezidenta Miloše Zemana uvedl na své sociální síti ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD).

Terorista Zeman! udeřil Jiří Dienstbier
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Jiří Dienstbier v pořadu Máte slovo

„Zeman jako terorista. Jediný rozdíl je, že se můžeme dohadovat, jestli to myslel více jako bonmot nebo vážně. A hlavně jak vážně to mohl myslet kdokoliv další,“ uvedl Dienstbier. Reagoval tak na slova hlavy státu, který v besedě s občany v Tišnově odpověděl jedné studentce na otázku, jak se dá odstranit nějaký politik – že demokraticky to jde svobodnými volbami a nedemokraticky kalašnikovem. Studentka se ptala přímo na osobu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).

„Po podpoře extremismu a fašizace společnosti Zeman veřejně připouští atentát na předsedu vlády. Má meze, za které není ochoten zajít?“ otázal se závěrem svého příspěvku Dienstbier.

  • Zemanova slova vyvolala mezi politiky bouři nevole. Více se můžete dočíst ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

16:06 EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být v ideálním případě zadán v létě. Po jednání sně…