Tetovaný umělec z prezidentské volby má být úředníkem. Babišovci jej chtějí za náměstka na kulturu

28.01.2014 15:31 | Zprávy
autor: dkr

Andrej Babiš, šéf hnutí ANO, hledá odborníky do funkce náměstků do jednotlivých resortů a pro kulturu našel osobnost, která oslovuje hlavně mladé lidi. Podle zjištění serveru iDnes.cz se domluvil s neúspěšným kandidátem na prezidenta Vladimírem Franzem a již jej představil Danielu Hermanovi, který povede Ministerstvo kultury.

Tetovaný umělec z prezidentské volby má být úředníkem. Babišovci jej chtějí za náměstka na kulturu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Vladmír Franz přednášel na právnické fakultě

Vladimír Franz oslovil v prezidentské volbě 351 916 voličů, kteří mu dali svůj hlas, což znamenalo volební výsledek 6,84 procenta hlasů. iDnes.cz připomíná, že před druhým kolem Franz podpořil budoucího vítěze Miloše Zemana.

Nyní si jej vybral šéf hnutí ANO a rád by jej viděl jako náměstka na Ministerstvu kultury, které má vést lidovec Daniel Herman. „S panem Franzem jsme se o ministerstvu bavili a je naším kandidátem na post náměstka. S budoucím ministrem už se sešli, pan Herman byl z pana Franze nadšený a určitě o spolupráci uvažuje," cituje iDnes.cz Andreje Babiše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Závislost na Rusku

Když budeme závislí na Rusku, tak nejenže mu tím pomůžeme, ale v konečném důsledku, jak nám to prospěje? Možná se teď ropa a plyn zlevní, ale co do budoucna? Proč vy i ostatní neusilujete hlavně o to, abysme nebyli závislí na druhých?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Člověk v tísni, OSF a další. Jsou stále v nejvyšších patrech politiky. Takto

4:44 Člověk v tísni, OSF a další. Jsou stále v nejvyšších patrech politiky. Takto

Na Úřadu vlády zdaleka neúřaduje jen vláda. Sídlí tam i Rada pro nestátní neziskové organizace. Její…