Tihle lidé z ČSSD by měli vládnout Středočeskému kraji

09.07.2012 19:53 | Zprávy

VÍME PRVNÍ ParlamentníListy.cz se dostaly k informaci, kdo bude na předních příčkách kandidátky ČSSD ve volbách do zastupitelstva Středočeského kraje.

Tihle lidé z ČSSD by měli vládnout Středočeskému kraji
Foto: Archiv JŘ
Popisek: Senátor ČSSD Josef Řihák

Josef Řihák porazil nynější hejtmanku poměrem 7:5 a takový poměr by měl stačit, aby bylo na prvních 11 míst kandidátky zvoleno deset následujících jmen, která by měla získat dostatečnou podporu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…