Tisíce Francouzů znovu v ulicích. Starosta Bordeaux vyzval obyvatele, aby kvůli výtržníkům nevycházeli ven

30.03.2019 21:00 | Zprávy
autor: vef

Tisíce stoupenců takzvaného hnutí žlutých vest opět vyšly ve Francii do ulic. Svými demonstracemi se snaží upozornit na politiku prezidenta Emmanuela Macrona.

Tisíce Francouzů znovu v ulicích. Starosta Bordeaux vyzval obyvatele, aby kvůli výtržníkům nevycházeli ven
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Po celé Francii opět probíhaly demonstrace žlutých vest. V Paříži se konal dlouhý pochod. Začal „žlutý“ březen

Celkem šlo dnes již o dvacátou protestní sobotu, která uzavřela okolí bulváru Champs Élysées. Policisté při ní zkontrolovali na osm tisíc lidí. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

17:41 „Chcípněte.“ Výhrůžky smrtí Vachatové. Tak daleko došel hon chvilkařů

Poradkyně premiéra pro svobodu slova Natálie Vachatová čelí v posledních dnech silnému mediálnímu i …