To by byl konec! Kníže se zděsil, jde o ČT

18.09.2019 21:08 | Zprávy

Zrušení koncesionářských poplatků by byl konec nezávislosti veřejnoprávních médií. Je o tom přesvědčený Karel Schwarzenberg, který to řekl ParlamentnímListům.cz v reakci na názor prezidenta Zemana.

To by byl konec! Kníže se zděsil, jde o ČT
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Schwarzenberg s tramvajemi, které jsou dnes historické, prý v mládí normálně jezdil po Praze

K diskusi o tzv. koncesionářských poplatcích, kterými česká veřejnost povinně financuje Českou televizi a další veřejnoprávní média, přispěla další výrazná osobnost české politiky, Karel Schwarzenberg.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Radim Panenka

Šmírování

Je evidentní, že se EU snaží prosadit to šmírovaná lidí za každou cenu. Zajímá mě, kdo za tím stojí a proč to pořád řeší, když co vím, je většina členských států proti? Nebo vy jste snad pro?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letenky za 340 000 Kč pro dva poslance vyneseny ven

13:14 Letenky za 340 000 Kč pro dva poslance vyneseny ven

DENÍK POSLANKYNĚ Letenky pro dva poslance měly stát 340 000 Kč, takže Okamura tuto cestu škrtl, sděl…