To je peklo: Kopnete Slávka do prdele? Skoč do hajzlu. Starej Tullamore z Bechyně vyslovuje jak z partesu

08.10.2016 18:14

K průběžným výsledkům krajských voleb se na sociálních sítích vyjádřili bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt, komentátor Petr Kamberský, bývalý člen Rady Českého rozhlasu, levicový publicista Štěpán Kotrba, mediální analytička Irena Ryšánková, neúspěšný kandidát do Senátu Pavel Havlíček, bloger Petr Paulczynski a šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl.

To je peklo: Kopnete Slávka do prdele? Skoč do hajzlu. Starej Tullamore z Bechyně vyslovuje jak z partesu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl

Podle Tomáše Cikrta „volby obvykle dopadnou tak, jak tušíme, že dopadnou, jenom jsme si to nechtěli připustit“.

Komentátor Petr Kamberský má pochybnosti o vyjednávacím umění vítězného hnutí: „A teď půjde do tuhého: kolik hejtmanů dokáže vítěz vyjednat?“ ptá se na sociální síti.

Publicista Štěpán Kotrba si nebral vůči předsedovi sociální demokracie žádné servítky: „Kopnete toho Slávka s celým jeho týmem do prdele hned, nebo budete čekat, až proserete druhý, tentokráte parlamentní volby?“

Mediální analytička Irena Ryšánková na sociální síti napsala, že sociální demokracie „má historickou schopnost mít v pravidelných intervalech v čele někoho, kdo ji dostane na hranici volitelnosti a pak se z toho dvě volební období vyhrabává“.

Neúspěšný senátní kandidát Pavel Havlíček vidí budoucnost v temných barvách. „Máme před sebou dalších čtyřicet let temna, estebáků a závisti,“ napsal nejprve. A pokračoval: „Přátelé, Svobodu jsme neuhlídali, neubránili. A vinu kladu na hlavu pravice, vinu kladu na hlavu celé pravice, která politiku začala dělat podle levicových intelektuálů. Takovou havlistickou nepolitickou politiku,“ napsal. Zmínil výroky Václava Klause, že pravice uhýbá ze svých ideových zásad.

Pak se opřel přímo do vedení ODS: „Ale nikdy to nesmíme vzdát a ODSko, ty si udělej pořádek. Filozofové nikdy nebudou schopni vést pravici a bude tě potřeba. Já nekončím. V žádném případě,“ ujistil závěrem.

Také bloger Petr Paulczyňski se opřel do vedení ODS: „Tak se pan Fiala pochválil, že ODS je nejsilnější pravicová strana. Místo aby skočil po hlavě do hajzlu.“

Šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl se vyjádřil neadresně, ale s humorem: ,,Jak známo, Česká televize má pro starýho Tullamora z Bechyně docela slabost, tak snad ho pustí v živým vstupu do Událostí, protože už ted artikuluje jak z partesu. Zas je ale hezký, že ten konec umí zalejt stejně dobře jako začátek. Žít Bechyně.“

Celé znění příspěvku Tomáše Cikrta na jeho facebookovém profilu:

Volby obvykle dopadnou tak, jak tušíme, že dopadnou, jenom jsme si to nechtěli připustit.

Celé znění příspěvku Petra Kamberského na jeho twitterovém účtu:

A ted půjde do tuhého: kolik hejtmanů dokáže vítěz vyjednat?

Celé znění příspěvku Štěpána Kotrby na jeho facebookovém profilu:

Kopnete toho Slávka s celým jeho týmem do prdele hned, nebo budete čekat, až proserete druhý, tentokráte parlamentní volby?

Celé znění příspěvku Pavla Havlíčka na jeho facebookovém profilu:

Máme před sebou dalších čtyřicet let temna, estebáků a závisti...

Přátelé, Svobodu jsme neuhlídali, neubránili. A vinu kladu na hlavu pravice, vinu kladu na hlavu celé pravice, která politiku začala dělat podle levicových intelektuálů. Takovou havlistickou nepolitickou politiku.

Velmi dobře si pamatuji prezidenta Klause, že pravicé uhýbá ze svých ideových zásad.

Ale nikdy to nesmíme vzdát a ODSko, ty si udělej pořádek. Filozofové nikdy nebudou schopni vést pravici a bude tě potřeba.

Já nekončím. V žádném případě.

Celé znění příspěvku Petra Paulczyňského na jeho facebookovém profilu:

Tak se pan Fiala pochválil že ODS je nejsilnější pravicová strana. Místo aby skočil po hlavě do hajzlu.

Celé znění příspěvku Jaroslava Plesla na jeho facebookovém profilu:

Jak znamo, Ceska televize ma pro staryho Tullamora z Bechyne docela slabost, tak snad ho pusti v zivym vstupu do Udalosti, protoze uz ted artikuluje jak z partesu. Zas je ale hezky, ze ten konec umi zalejt stejne dobre jako zacatek. Žít Bechyně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Flegr se rozjel: Protilátky zjišťovat z kostní dřeně. Šmucler se nezdržel poznámky o rozdílu mezi lékařem a biologem

6:55 Flegr se rozjel: Protilátky zjišťovat z kostní dřeně. Šmucler se nezdržel poznámky o rozdílu mezi lékařem a biologem

Flegr míní, že test na protilátky k tomu, abychom věděli, že je někdo imunní vůči covidu-19, nestačí…