To je rozdíl! nadává Zemanovi Jan Hrušínský. Ale paní Čaputová, jiní vás nepotěší

22. 7. 2019 7:10

Slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou zachytili fotografové v MHD. A hned se na sociálních sítích strhla vlna pochvalných příspěvků, jaký je to rozdíl oproti české hlavě státu Miloši Zemanovi. Našli se však i velcí kritici.

To je rozdíl! nadává Zemanovi Jan Hrušínský. Ale paní Čaputová, jiní vás nepotěší
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec a principál Divadla na Jezerce Jan Hrušínský
reklama

Anketa

Kdo je nejlepší prezident?

hlasovalo: 13984 lidí

„Zatímco se Miloš Zeman na Pražském hradě opevňuje, slovenská prezidentka Zuzana Čaputová jede po Bratislavě normálně tramvají. Asi je normální. Je hezké, když se politik chová tak, že se nemusí občanů bát,“ poznamenal ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

„Jak oznámil prezident–mluvčí, na zámku v Lánech se nyní nově plánuje na ochranu pana prezidenta nakoupit kulomety, drony, autonomní vozidla a posílení Hradní stráže o další stovky mužů. Jo, není nad čisté svědomí,“ dodal. 

„Čaputová vyrazila na divadelní představení v tramvaji. Ale možná ještě důležitější je, kam vyrazila. Na divadelní představení ‚Příběh gaye, příběh lesby‘ pořádané u příležitosti bratislavského pride,“ podotkl aktivista Tomáš Peszynski.

„A hlavně novináře s sebou. Šaškárna. Bože, Slováci, takové ovce jste byli naposledy za Tisa. Co je to s váma? Kim Čong Un hadra!“ podotkl Hynek Charous kriticky. 

„Tak ochranka, novináři a hurá do tramvaje a ‚na divadelní představení Příběh gaye, příběh lesby“. Slovy Cecilky: Komedie stará!“ uvedl právník Tomáš Tyl. 

„Průhledný populistický spektákl jak vyšitý. No, když si vozí vládním speciálem za peníze daňových poplatníků vlastní komedianty, aby ji oslavovali na koncertech, tak holt musí do socky předstírat ženu z lidu,“ dodala aktivistka Jelena Vičanová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To nejhorší na konec: Italská farmářka natočila svůj pozemek po nájezdu migrantů. „Sežrali mý psy, vys*rali se všude kolem, ožrali... Kdo mi pomůže? Tak kdo?!"

4:40 To nejhorší na konec: Italská farmářka natočila svůj pozemek po nájezdu migrantů. „Sežrali mý psy, vys*rali se všude kolem, ožrali... Kdo mi pomůže? Tak kdo?!"

ParlamentníListy.cz celý uplynulý týden mapují situaci v Itálii. Právě ta, jak se zdá, je velice pos…