To je sranda! Jan Hrušínský se směje Vojtěchu Filipovi, jde o velmi prostou záležitost

18. 5. 2020 11:21

„Pusu plnou nacismu a komunismu - a ve skutečnosti - západní luxus!“ vysmívá se principál Divadla Na Jezerce Vojtěchu Filipovi. Podle něj je zřejmě pokrytecké být sympatizantem Moskvy a jezdit v BMW. A Hrušínský není sám, kdo tento argument použil. Došlo i na Foldynu.

To je sranda! Jan Hrušínský se směje Vojtěchu Filipovi, jde o velmi prostou záležitost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský
reklama

„To je sranda, jak se každý malý český Čurda snaží přesvědčit své spolustraníky i své - k Burešovi prchající voliče - že jeho srdce bije pro Moskvu, pro ideály komunismu, pro bolševické sochy a socialismus,“ opřel se Hrušínský do Vojtěcha Filipa.

Anketa

Vadí vám, že ministryně Schillerová možná neumí dobře anglicky?

6%
94%
hlasovalo: 11645 lidí

„Přitom se souká do BMW za 2,5 milionu! Za podporu Bureše dostává jednu funkci za druhou. Pusu plnou nacismu a komunismu - a ve skutečnosti - západní luxus! Bayerische Motoren Werke! Jo, komunisti. Po ovoci poznáte je,“ vyčítal místopředsedovi Sněmovny.

A citoval z Bible slova Ježíšova: „Mějte se na pozoru před nepravými proroky: přicházejí k vám převlečeni za ovce, ale uvnitř jsou draví vlci. Poznáte je po jejich ovoci. Copak se sklízejí z trní hrozny nebo z bodláků fíky? Tak každý dobrý strom nese dobré ovoce, ale špatný strom nese špatné ovoce. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce ani špatný strom nést dobré ovoce. Každý strom, který nenese dobré ovoce, bude poražen a hozen do ohně. Poznáte je tedy po jejich ovoci.“

„Není divu, že Falmerové Ježíše nenávidí,“ rýpl si ještě narážkou na Filipovu minulost spolupacovníka StB.

Hrušínský není jediný, kdo údajným stoupencům Ruska vyčítá, že jezdí v nebo na strojích německé značky. Před dvěma týdny stejně kritizoval cestovatel trabantem Dan Přibáň motorkáře a poslance Jaroslava Foldynu. „Když jsi užitečný idiot ruské propagandy, ale chceš si vozit prdel na německé motorce, protože stát, který obdivuješ, nikdy nedokázal žádnou pořádnou motorku vymyslet a když to uměli ve tvé zemi, poskoci státu, který obdivuješ, výrobu motorek zlikvidovali. Že si nepořídili Iž?“ divil se.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Šílený Moravec. Snad na to nekoukáte?“ Babiš s radostí vytáhl fakta

18:36 „Šílený Moravec. Snad na to nekoukáte?“ Babiš s radostí vytáhl fakta

Andrej Babiš v tradičním nedělním „Čau lidi“ vyprávěl jeden hodně smutný příběh. „Myslete na covid, …