To snad ta Dvořákova parta nemůže myslet vážně. Ty protáhlý xichty. Volební vysílání ČT z Maďarska opět uvedlo některé diváky v úžas

09.04.2018 19:35 | Zprávy
autor: nab

Viktor Orbán se potřetí v řadě stal premiérem Maďarska a jeho strana Fidesz v nedělních parlamentních volbách obhájila ústavní většinu hlasů. Drtivé vítězství Orbánovy strany překvapilo většinu expertů, podle nichž nedělní vysoká volební účast nahrávala opozici. Čeští politici a komentátoři jsou ale v šoku z něčeho jiného. Velmi kritizují Českou televizi za to, jak o Orbánově vítězství v maďarských volbách informuje. „Panebože, tohle přece nemůže ta Dvořákova parta politruků myslet vážně!?“ zhrozil se šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl.

To snad ta Dvořákova parta nemůže myslet vážně. Ty protáhlý xichty. Volební vysílání ČT z Maďarska opět uvedlo některé diváky v úžas
Foto: Presalocala.com
Popisek: Maďarský premiér Viktor Orbán

„Ne, na reportáže ČT se opravdu nedívat. Naprostá katastrofa, tentokrát minimathé z Maďarska. Orbán omezuje demokracii, je to nácek, jeho strana ovládá média, proto není možné ji porazit ve volbách, které stejně nejsou demokratické,“ napsal po zhlédnutí reportáží České televize na svém Facebooku séfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl, který nevycházel z údivu, jak Česká televize prezentuje Orbánovo vítěztví. „Panebože, tohle přece nemůže ta Dvořákova parta politruků myslet vážně!?“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…