Toaletní papír a dědova králíkárna. Poslanec ODS se směje Kristýně Kočí

12.04.2013 12:27

Poslanec ODS Pavel Staněk se na svém blogu vysmál poslankyni Kristýně Kočí, zvolené za Věci veřejné, toho času nezařazené. Ta si zřídila nové webové stránky, na kterých slíbila návštěvníkům možnost zblízka poznat politiku. Poslanec ODS přiznává, že rok před parlamentními volbami je rád za jakýkoliv nápad, takže se u poslankyně, a navíc neobyčejně úspěšné studentky politologie (s titulem se lopotí již devět let) s chutí inspiroval.

Toaletní papír a dědova králíkárna. Poslanec ODS se směje Kristýně Kočí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pokračoval soud s Vítem Bártou. Vypovídala i Kristýna Kočí

Poznání politiky zblízka spojuje Kočí například s tím, že občanům poreferuje o skutečných cenách jídel a nápojů ve sněmovních restauracích.  Poslanec ODS se však rozhodl zajít ještě dále. „Ve své předvolební kampani se zaměřím nejen na ceny jídel a nápojů, ale také na ceny časopisů, novin a cigaret v parlamentní trafice,“ slibuje svým voličům.

Celý blog poslance ODS si přečtěte ZDE 

A zaměří se prý rovněž na parlamentní toalety, takže se voliči budou moci dozvědět, za kolik kancelář Sněmovny nakupuje toaletní papír a čistící prostředky. „Rozhodl jsem se také instalovat web kameru do své kanceláře, aby se každý mohl podívat na to, co právě dělám,“ pokračuje v odhalování.

A aby toho lační voliči neměli málo, dá si prý web kameru i do svého domu. „A to včetně boudy našeho psa, dědovy králíkárny a akvária s rybičkami,“ slibuje. I tato stvoření jsou totiž prý součástí jeho života a voliči mají právo je poznat. „Lidé budou moci sledovat, jak krájím cibuli, hrabu listí, vynáším odpadky a pláču štěstím, když hradečtí fotbalisté vstřelí gól,“ zve zákonodárce.

Vážněji dodává, že před třemi lety Věci veřejné slibovaly vymetení dinosaurů, boj proti korupci či hlasování přes internet. „Výsledkem byla politická fraška, která nastavila nové a do té doby nepředstavitelné mantinely toho, co je ještě v politice možné,“ bilancuje poslanec. Kristýna Kočí podle něj ukazuje, že je možné zajít ještě dál. 

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Končíme, tohle nemám zapotřebí! Ředitel ústavu proslaveného Xaverem uraženě odcházel z debaty

12:12 VIDEO Končíme, tohle nemám zapotřebí! Ředitel ústavu proslaveného Xaverem uraženě odcházel z debaty

Ondřej Neumann jako ředitel Xaverem proslaveného Ústavu nezávislé žurnalistiky byl hostem Debatního …