Tohle jste o Hillary Clintonové snad raději ani nechtěli vědět. Uznávaný server zveřejnil politický profil hrůzy

03.11.2017 17:45 | Zprávy
autor: mp

Server Politico.eu přinesl článek o tom, jak Hillary Clintonová převzala kontrolu nad Výborem Demokratické strany – celonárodním uskupením jedné ze dvou velkých stran ve Spojených státech amerických. Stalo se to takto...

Tohle jste o Hillary Clintonové snad raději ani nechtěli vědět. Uznávaný server zveřejnil politický profil hrůzy
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Clintonová

Donna Brazile, někdejší prozatímní šéfka Výboru Demokratické strany, ze své pozice zjistila, jak někdejší prezidentská kandidátka držela v hrsti celou Demokratickou stranu Spojených států. Strana byla hodně zadlužená. Dluhy se se stranou táhly od druhé prezidentské kampaně Baracka Obamy. Patnáct milionů dolarů dlužili demokraté bankám a dalších osm milionů lidem, kteří dodali materiály na Obamovu kampaň. Většina těchto dluhů byla zaplacena z peněz určených pro kampaň Hillary Clintonové. I tak ale demokraté stále dlužili asi dva miliony dolarů. Když Donna Brazile převzala funkci a dozvěděla se to, zděšeně se rozkřičela a přemýšlela, jak bude tuhle situaci řešit.

Když to dnes jíž bývalá šéfka DNC zjistila, podělila se o informace s Berniem Sandersem, protikandidátem Hillary Clintonové v předvolební kampani. Ten tuhle novinu vzal poměrně s klidem. Chtěl jen vědět, jestli má Clintonová šanci stát se prezidentkou. Donna Brazile prý průzkumům, které Clintonovou favorizovaly, moc nevěřila. Projela totiž celou zemi a zjistila, že koalice, která dvakrát za sebou zvolila Barracka Obamu prezidentem, se drolí. Především mladí lidé, tzv. mileniálové, nebyli odhodláni volit Clintonovou.

Celý článek v angličtině naleznete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…