Před pár měsíci v Afghánistánu bohužel zemřeli tři čeští vojáci. Příslušníci armády poté prohlásili, že se pomstí a vypátrají ty teroristy, kteří se podíleli na přípravě útoku. Později také v Lidových novinách vyšla informace, že čeští vojáci skutečně pomstili a dopadli jednoho ze strůjců útoku. Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová k tomu poznamenala, že tady bylo v podstatě všechno špatně. Armáda jistě měla naplánovat operaci a měla ji provést, ale do médií o tom nemělo uniknout ani slovo.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



