Topolánkův tlumočník svědčil v korupční kauze náměstka Bartáka. Na nic si prý nepamatuje

24.01.2014 21:59 | Zprávy

Bývalý tlumočník české vlády, který vystupuje v kauze údajné korupce ohledně automobilů Tatra pro českou armádu jako svědek, do případu více světla nepřinesl. Roman Bradáček si na jednání, jehož se měl účastnit tehdejší premiér Mirek Topolánek a exministr obrany Martin Barták, už nevzpomíná. Informoval o tom server Rozhlas.cz s odvoláním na průběh pátečního soudního líčení.

Topolánkův tlumočník svědčil v korupční kauze náměstka Bartáka. Na nic si prý nepamatuje
Foto: wikipedie.cz
Popisek: Bývalý ministr obrany Martin Barták

Jak server uvedl, obžaloba viní Bartáka z korupce a zbrojaře Michala Smrže z podvodu. Podle obžaloby si Barták ještě jako náměstek ministra obrany měl říct roku 2008 tehdejším manažerům automobilky o úplatek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

migranti

Podle vás nyní budeme moci účinněji prosazovat návraty nepřijatých migrantů, ale co EU udělala v boji s nelegální migrací, která je podle mě ten hlavní problém?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pavlův hybridní projev. A Svěrák končí.“ Holcova tečka za medailemi

21:35 „Pavlův hybridní projev. A Svěrák končí.“ Holcova tečka za medailemi

Prezident Petr Pavel v projevu při udílení státních vyznamenání na Pražském hradě vystoupil s projev…