Toto se vůbec nelíbilo Miroslavu Kalouskovi. Jestlipak o tom vlastně víte?

11.04.2016 12:00 | Zprávy
autor: vef

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podepsal v minulých dnech spolupráci s generálním prokurátorem Číny Ťien-mingem. Informuje o tom server Česká-justice.cz.

Toto se vůbec nelíbilo Miroslavu Kalouskovi. Jestlipak o tom vlastně víte?
Foto: hns
Popisek: Ilustrační koláž

Podle serveru se Zeman s Ťien-mingem dohodli na spolupráci orgánů veřejné žaloby v obou zemích. Oba muži podepsali v Brně memorandum, v němž se zavázali k výměně zkušeností a poznatků v boji s globálním zločinem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyvalil se kýbl hnusu. Klempíř odvolal podřízenou

21:23 Vyvalil se kýbl hnusu. Klempíř odvolal podřízenou

Odvolání šéfky Národní galerie Alicie Knastové vyvolalo lavinu ostrých reakcí. Na ministra Otu Klemp…