Trestně stíhaný starosta Novotný dostal podporu od předsedy. Někdo ho nenávidí, ale zvládá to výborně, vzkázal od piva Fiala

11.10.2019 7:21

Předseda ODS Petr Fiala uznává, že starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) je svérázným politikem, ale všem vzkázal, že ho jednoznačně podporuje, pokud jde o starostův spor s komunistickým poslancem Zdeňkem Ondráčkem.

Trestně stíhaný starosta Novotný dostal podporu od předsedy. Někdo ho nenávidí, ale zvládá to výborně, vzkázal od piva Fiala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Fiala

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný na sebe čas od času upoutá pozornost provokativním výrokem. Naposledy dal jasně najevo, co si myslí o komunistickém poslanci Zdeňku Ondráčkovi, který podle jeho názoru jako příslušník komunistických bezpečnostních složek neváhal v roce 1989 použít násilí proti lidem, kteří v Československu  toužili po svobodě.

Vzhledem k tomu Novotný neváhal, a když se o Ondráčkovi vyjadřoval, použil několik ostrých slov, jako kretén či svině.

Předseda ODS Petr Fiala se do Řeporyjí rozjel, aby se podíval, jak si Pavel Novotný vede jako starosta. A jednoznačně Novotného podpořil.

„Někdo ho miluje, někdo nenávidí. Svou práci starosty ale zvládá výborně, o tom jsem se dnes přesvědčil přímo v Řeporyjích. A abych nezapomněl, má samozřejmě mou plnou podporu ve sporu s komunistickým poslancem Ondráčkem,“ napsal Fiala na sociální síti Facebook.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

11:20 Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

Poté co se v uplynulých týdnech prohnaly přírodní živly Evropou, vystoupil na sociálních sítích Tomá…