Video zachycuje francouzského prezidenta Macrona, britskou premiérku Mayovou, kanadského premiéra Justina Trudeau a Christine Lagardeovou, ředitelku IMF a nově zřejmě šéfku Evropské centrální banky. Tématem konverzace je zřejmě rovnoprávnost žen. V popisu videa je uvedeno, že se Ivanka Trumpová snaží do konverzace zapojit, ale Christine Lagardeová ji ignoruje.
„Za peníze se inteligence a vzdělání koupit nedá. Ivanka je osel v šatech. Bylo mi jí skoro líto, protože jenom drmolila, nebyla to ani celá věta,“ komentovala dceru prezidenta jedna z diskutujících.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: kas