Ty kretény bych poslal do první linie. Položte život za NATO, když tak debilně žvaníte, rozčílil se poslanec

13.04.2018 10:58 | Zprávy
autor: nab

Smršť spekulací o blížící se válce spustil nejen ve světě, ale i mezi českými politiky prezident Spojených států amerických Donald Trump, když ve středu na sociální síti vyzval Rusko, aby se připravilo na americký útok na Sýrii. Jenže neustále omílaný příchod možného válečného konfliktu ze strany členů vlády, poslanců, senátorů či europoslanců už nevydržel komunista Zdeněk Ondráček, který přišel s nápadem, jak jim konečně zavřít ústa. „Všechny tyhle kretény, co mluví o válce, bych poslal do první linie,“ rozzuřil se na svém facebookovém účtu.

Ty kretény bych poslal do první linie. Položte život za NATO, když tak debilně žvaníte, rozčílil se poslanec
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček

Poté, co Trump ve svém středečním tweetu napsal, že vyzývá Rusko, aby se připravilo na rakety, začala Amerika hned diskutovat o tom, co to vlastně znamená. Kvůli Trumpovým posledním tweetům vztahujícím se k Sýrii zavládlo velké zděšení i v Pentagonu. Není divu, že Trumpovo vyjádření strhlo řadu reakcí i na české politické půdě. Ale čeho je moc, toho je příliš, alespoň podle Zdeňka Ondráčka, který už se na početná a moudrá vyjádření našich politiků k aktuálnímu dění v Sýrii nemohl dívat.

„Přátelé, všechny ty kretény (i členy vlády, poslance, senátory a europoslance), kteří hovoří o možné válce bych poslal hned do první linie, aby mohli na poli cti a slávy položit život za NATO, nebo alespoň na vlastní kůži poznali, o čem tak debilně žvaní!“ uvedl s tím, že se omlouvá za slovník, ale je už fakt naštvaný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…