Týden.cz: Policie vyšetřuje ředitele středočeského krajského úřadu

02.02.2014 12:30 | Zprávy

Policie vyšetřuje ředitele středočeského krajského úřadu Zdeňka Štětinu. Kriminalisté se zajímají o hospodaření Středočeské turistické informační služby, kde je Štětina předsedou představenstva. Na policii kvůli tomu bylo podat vysvětlení několik současných i bývalých radních kraje. Uvedl to dnes server Týden.cz.

Týden.cz: Policie vyšetřuje ředitele středočeského krajského úřadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní kontrola

 „Mohu potvrdit, že se případem pražská policie zabývá," řekl serveru mluvčí pražské policie Jan Daněk.
Středočeská turistická a informační služba je v likvidaci, na kterou kraj v letošním rozpočtu vyčlenil deset milionů korun. Opoziční ODS to považuje za příliš velký výdaj a vyžádala si k záležitosti podrobnější informace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr, čtk

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Profesor Keller: Konec globalizace. Leyenová pod diktátem zbrojařů, energetiků a farmaceutů

20:51 Profesor Keller: Konec globalizace. Leyenová pod diktátem zbrojařů, energetiků a farmaceutů

NEKOREKTNĚ S KELLEREM Co zbylo z globalizace? Na to se ptá a hned si i odpovídá v dalším komentáři s…