USA jako vzor. Podle Pekarové ukázaly, že korespondenční volba skutečně má smysl

06.11.2020 14:02 | Zprávy
autor: AZy

Markéta Pekarová Adamová, politička TOP 09, se vyjádřila ke korespondenční volbě, která byla použita i při volbě amerického prezidenta. Chováním Donalda Trumpa se zabývat nebude. Není důvod korespondenční volbu občanům odpírat. To, že sčítání trvá déle, podle ní nevadí. Nechceme přece dopadnout jako v Číně a Rusku. Co na to koaliční partneři v ODS a KDU-ČSL?

USA jako vzor. Podle Pekarové ukázaly, že korespondenční volba skutečně má smysl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

„Rychlé americké okénko na téma korespondenční volby, kterou dlouhodobě Topka prosazuje. Možná stejně jako já sledujete dění za velkou louží s napětím, ale nerada bych ztrácela čas hodnocením chování Donalda Trumpa. Daleko zajímavější je fenomén korespondenční volby, který letos s největší pravděpodobností rozhodne prezidentské volby,“ myslí si politička

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Víc peněz a kariérní postup. Zelenskyj láká další muže do armády

10:22 Víc peněz a kariérní postup. Zelenskyj láká další muže do armády

Ukrajinská armáda hlásí úspěch za úspěchem a tvrdí, že se jí daří zasahovat ruské cíle za frontou. A…