Ukrajinci umírají, Rusové mají soutěžit? Hašek znovu proti ruským sportovcům

12.07.2022 12:13 | Ze sítí
autor: mp

Dominik „Dominátor“ Hašek znovu zopakoval, že ruští sportovci nemají na mezinárodních sportovních akcích co pohledávat. Zde je důvod.

Ukrajinci umírají, Rusové mají soutěžit? Hašek znovu proti ruským sportovcům
Foto: Screen Facebook
Popisek: Dominik Hašek zpívá: Není nutno, aby bylo přímo veselo

Někdejší slavný brankář Dominik Hašek trvá od počátku ruské invaze na tom, že ruští sportovci nemají na mezinárodních sportovních akcích co dělat, protože ač sami třeba nestojí na frontě a nemasakrují ukrajinské civilisty, agresi své země proti Ukrajině podporují, nebo svou pasivitou dávají válečným choutkám svých vůdců volný průchod.

V souvislosti s válkou na Ukrajině poukázal na příběh nadané ukrajinské tanečnice, která si ale už nikdy více nezatančí. Zahubila ji ruská raketa.

„Válečné šílenství vyprovokované Putinovým Ruskem si vyžádalo další oběť z řad sportovců. Stala se jí teprve dvacetiletá ukrajinská sportovní tanečnice Darja Kudelová, která zemřela v nemocnici v městě Kryvyj Rih poté, co její dům zasáhla ruská raketa,“ napsal server Sport.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Proč by měl Babiš dotace vracet?

Že by tím přibyly peníze do rozpočtu je sice asi fakt, ale není přeci jediný, kdo je čerpá. Tak proč zrovna jen on? Neměly by se tak spíš dotace zrušit? A jestli je Babiš dostal nějak neoprávněně, tak není na místě řešit to, jak je to možné a zda je jediný? A taky, zda by za neoprávněné přidělení mě...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drony: Vetchý nepomohl. Vyšetřovat se má ještě více, padlo doporučení

19:02 Drony: Vetchý nepomohl. Vyšetřovat se má ještě více, padlo doporučení

Skupina D nebo také Drony Nemesis. Spolek vedený Ondřejem Vetchým minulý týden navštívila vojenská p…