Supervizorem volební komunikace prezidentské kampaně Jiřího Drahoše je režisér Tomáš Mašín. Ten přitom odmítal zakázky od politických stran. Nyní je však přesvědčen, že musí Drahošovi pomoc, neboť současný prezident, jak Mašín tvrdí, by neměl v úřadu pokračovat. Drahošovi přinesl nejen klip, ale i strategii, heslo či kreativu. A poradil i s akcelerací na sociálních sítích.
Expremiér Mirek Topolánek má pak ve svém týmu uznávaného marketingového experta Jakuba Horáka, někdejší manažer Vladimíra Franze Jakub Hussar nyní pomáhá diplomatu Pavlu Fischerovi.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Velezrada
Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?
Další články z rubriky
13:15 „Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla
Hosty první části Partie Terezie Tománkové byli ministr zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé) a…
- 11:40 Jde o vládu. Procházková varuje: Mainstream má jasný cíl
- 16:00 Krtkův svět u soudu: Dva spisy, jiné důkazy? Obhajoba bije na poplach
- 19:15 Podezřelý armádní transport. „To není váš byznys,“ odpálkovali nás vojáci
- 11:11 StarDance a utracené miliony. Analytik vidí „provokaci“ z Kavčích hor
- 15:56 „Lidé uvěřili, že jim budou na zahradách parkovat ruské tanky.“ Levičáci o prohrách a jak z toho ven




