Umělec a expolitik F. R. Čech má prý vážné zdravotní problémy

28.07.2015 16:40

Jednasedmdesátiletý herec, muzikant a malíř František Ringo Čech možná trpí vážnou nemocí. Uvedl to server Super.cz s tím, že Čecha trápí třes rukou. Ve hře je prý i diagnóza Parkinsonovy nemoci.

Umělec a expolitik F. R. Čech má prý vážné zdravotní problémy
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech
reklama

„Pořád maluju, ale jde mi to furt pomalejc a pomalejc. Klepou se mi ruce, opravdu se mi klepou dost. To je proces, kterej je nevratnej,“ řekl umělec serveru Super.cz. Tento problém jej začíná omezovat v činnosti, která mu přináší finance do domácnosti. O jeho vtipná díla mají zájem jak sběratelé, tak galerie. 

Zpěvák podle všeho co nejdříve navštíví odborného lékaře, aby se vyloučila ta nejhorší možná varianta a nastavila se vhodná léčba. Zároveň uvažuje o tom, že si pod ruce dá podpěru, aby mohl malovat i nadále.

 

V posledním rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz rozebral Čech budoucnost lidstva i civilizace, zamyslel se nad volným trhem, krizí Řecka i budoucností Evropské unie. Servítky si nebral ani nad situací imigrantů, kteří jsou podle něj největší zkázou Evropy. „Z kanceláře se o přerozdělování imigrantů hovoří snadno, ale oni za tím vším nevidí ty mladý, zdravý, nadržený kluky plný energie, plný sexuální vitality a touhy po bohatství. To je ale zkáza a naprostý konec,“ uvedl Čech.

Podle něj se naše vlast má bát všech a všeho. „Jsme malý národ, který je ohrožen ze všech stran. Třeba naši poslanci za Rakouska-Uherska vzdorovali – slovanští poslanci se prostě bouřili a bylo je slyšet. Ale víte něco o našich europoslancích? Bojují za něco? Stojí jen frontu u mzdové pokladny,“ nebral si servítky Čech.

Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil i k otázce poválečného odsunu Němců. "My jsme vyhostili občany, co bojovali proti naší republice. Byla to pátá kolona, byli to henleinovci. Samozřejmě, že i Hitler pozavíral sociální demokraty v pohraničí... Ale doba byla taková, jinak se to nedalo dělat," uvedl.

Zároveň se zastal Tomio Okamury. „Jediný člověk, který myslí jasně, a z něhož udělali velmi rychle nepřítele, aby neměl vliv, tak to je Tomio Okamura. Podle mne on není rasista, ale realista! A taky je naivní, neboť se obklopil lidmi, co jej zradili hned druhý den. Císaře pána na ně!“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

20:25 Vypovědět Lisabonskou smlouvu, zaznělo po odsouzení ČR unijním soudem kvůli migrantům. Jsme prý vazalskou kolonií, i když to kolaboranti popírají

ANKETA Česká republika porušila právo EU, když odmítla přijmout migranty na základě přerozdělovacích…