Umím se i smát, hájí Tůma svou pověst suchara

11.09.2010 14:03 | Zprávy

Zdeněk Tůma má vizáž přísného astetického muže. Showman prý skutečně není, ale usmát se umí.

Umím se i smát, hájí Tůma svou pověst suchara

Když TOP 09 poslala do boje o pražský magistrát profesionálního manažera Zdeňka Tůmu, vědomě sázela na jeho povahové i vizuální rysy. Představuje totiž jakýsi prototyp přísného ale spravedlivého člověka. Někoho, komu jsou lidé unavení skandály a podvody na radnici schopni důvěřovat.

"To, co já můžu nabídnout, je profesionální řízení, to, že mám za sebou práci v několika celkem prestižních institucích, posledních deset let v centrální bance," vyjmenoval pro MF Dnes svou kvalifikaci pro práci na magistrátu. "Určitě by bylo fajn, kdybych byl ještě k tomu showman, ale tyhle věci se ne vždy dobře kombinují."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: par

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zločiny, koncentráky, občanská válka. Co může nastat s Ukrajinci. V Česku

13:15 Zločiny, koncentráky, občanská válka. Co může nastat s Ukrajinci. V Česku

Analytik Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz odpovídá na otázku, co by bylo s Ukrajinci, kdyby již…