Uprchlíci: Hromadné sexuální obtěžování. Stěžovalo si osmnáct Němek

01.06.2016 10:25

V německém Darmstadtu došlo k dalšímu hromadnému sexuálnímu obtěžování, které mají na svědomí migranti. Místní policie zatím hlásí, že si na obtěžování stěžovalo osmnáct žen.

Uprchlíci: Hromadné sexuální obtěžování. Stěžovalo si osmnáct Němek
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Menší uprchlický tábor pro rodiny s dětmi v Ankawě. Jde o křesťanskou čtvrť Arbílu, čtvrtého největšího města v Iráku

Anketa

Doporučujete Velké Británii, aby odešla z Evropské unie?

96%
4%
hlasovalo: 7456 lidí

Incident se odehrál tuto sobotu v průběhu hudebního festivalu Schlossgrabenfest, kdy si nejprve na sexuální obtěžování stěžovaly tři ženy. Na policii uvedly, že je obklopila skupina mužů exotického vzezření a poté je sexuálně obtěžovala. Policie následně zajistila tři muže ve věku 28 až 31 let, kteří pochází z Pákistánu a v Německu podali žádost o azyl. Jak uvádí internetový server The Local, do dnešního dne potom na policejní stanici přispěchalo dalších patnáct žen.

Všechny tyto ženy uváděly stejné skutečnosti jako výše zmíněné účastnice hudebního festivalu v sobotu. Muži byli umístěni do vazby a obviněni ze sexuálního obtěžování. Poté je policie propustila a bude s nimi vedeno řízení na svobodě. „Znovu tak ožívají vzpomínky na silvestrovské oslavy v Kolíně nad Rýnem, v průběhu kterých došlo ke stovkám případů osahávání, krádeží, a dokonce i přímo ke znásilnění. Většina z pachatelů těchto mravnostních deliktů pochází ze severní Afriky.“

Celý text v angličtině je ZDE.

Doposud však stanul před soudem jen zlomek z obviněných. Později se rovněž ukázalo, že podobné případy se děly i v dalších německých městech. „Tento měsíc začal soud s nejmenovaným pachatelem z Alžírska, který však nakonec k jeho odsouzení nevedl. Jeho oběť jej totiž nebyla schopna identifikovat. Vláda v Severním Porýní – Vesftálsku navíc musela čelit obviněním z toho, že nařídila policii z jejích zpráv souvisejících se sexuálním obtěžováním německých žen vyřadit slovo znásilnění,“ uvádí The Local.

V souvislosti s kriminálními činy páchanými uprchlíky však v loňském roce značně narostl také počet případů nasměrovaných proti nim samotným, které mají na svědomí příslušníci německé krajní levice a pravice. V porovnání s rokem 2014 narostl vloni počet politicky motivovaných trestných činů o téměř dvacet procent. Mezi příslušníky krajní pravice se počet těchto přečinů proti zákonu zvýšil o 35 %, na levicovém spektru se potom počet takto klasifikovaných trestných činů zvýšil o osmnáct procent.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A k čemu máme volby? Zeman se vysmál „křiklounům“ z Milionu chvilek. A zhrozil se nad Rittigem. Ten člověk...

21:59 A k čemu máme volby? Zeman se vysmál „křiklounům“ z Milionu chvilek. A zhrozil se nad Rittigem. Ten člověk...

Prezident Miloš Zeman opět promluvil k českým divákům na TV Barrandov o svých názorech na aktuální d…