Uřežeme hlavy vašim dětem. Ve jménu Alláha. Jasný vzkaz na zdi německé školky

11.02.2017 19:48 | Zprávy

Pracovníci školky v německém Ingolstadtu byli zděšeni, když tento týden dorazili do práce. Na fasádě budovy se skvěl obludný nápis, kterým dosud neznámý pisatel vyhrožoval, že „ve jménu Alláha usmrtí děti“. Doslova, že „jim uřízne hlavu“.

Uřežeme hlavy vašim  dětem. Ve jménu Alláha. Jasný vzkaz na zdi německé školky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německá vlajka

Server Donaukurier.de přinesl tento týden hrozivě znějící zprávu, Na zeď jedné ze školek v německém Ingolstadtu dosud neznámý sprejer nastříkal děsivý nápis. Hrozil, že „ve jménu Alláha usmrtí děti“. Zaměstnanci školky se sice vyděsili, ale spořádaně zavolali policii a nechali ji vyšetřovat. Po dosud neznámém pachateli strážci zákona stále pátrají.

Celý článek naleznete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Budete kandidovat na předsedu strany?

Nebo máte nějakého jiného favorita? Podle mě strana moc na výběr nemá. Jestli většina lidí zná tak pět členů strany, tak je to hodně. Mě napadáte jen vy. Hlavně ne Válek nebo Jakob.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Videozáznam s Babišem vytažen v živém vysílání. Vondráček ho smetl

15:15 Videozáznam s Babišem vytažen v živém vysílání. Vondráček ho smetl

„Běžte se podívat do průmyslových podniků, jaká tam visí parte!“ pustil se poslanec Aleš Juchelka (A…