Uřvaný Klaus ml.! zní od radního ČT. Je zle kvůli slovům v přímém přenosu

19.10.2019 14:09

Předseda Trikolóry Václav Klaus mladší vystoupil ve veřejnoprávní televizi. Vystoupil způsobem, kterým opět rozčeřil české společenské vody. Někdejší poradce Miloše Zemana v jeho premiérských dobách Zdeněk Šarapatka Klause popsal jako agresivního, arogantního, uřvaného a sebestředného muže, kterému chybí pokora. A řada lidí dala Šarapatkovi na sociálních sítích za pravdu.

Uřvaný Klaus ml.! zní od radního ČT. Je zle kvůli slovům v přímém přenosu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slavnostní představení nové parlamentní strany Trikolora bývalého poslance ODS Václava Klause mladšího

Publicista, člen Rady České televize a někdejší poradce Miloše Zemana v jeho premiérských dobách Zdeněk Šarapatka se obul do předsedy hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího. Klause je pro něj ztělesněním arogance, nadutosti a nemístných útoků na své názorové oponenty. Ve svém názoru na Klause se prý Šarapatka utvrdil, když zhlédl nedávné Klausovo vystoupení v České televizi.

Anketa

Je ,,nenávist na internetu" tak velké nebezpečí, jak popisují Pavel Rychetský a Anna Šabatová?

16%
84%
hlasovalo: 17332 lidí

„Nezřízená agresivita, arogance, uřvávání názorových oponentů, nadutost, manipulace, nulová sebereflexe a slovník vysokoškoláků života, resp. sázka na jejich nevzdělanost: to všechno ztělesňuje Václav Klaus mladší. Naposledy včera v tržnici České televize Máte slovo na téma ‚klima‘. Přítomný klimatolog prof. Moldan, mj. respektovaný expert UK na životní prostředí a ausgerechnet ministr ve vládě Klausova otce, je podle něj ‚klimatický alarmista‘. Europoslanec TOP 09 a exviceguvernér ČNB Niedermayer by si měl zase ‚vyndat ruku z kapsy... aby nedošlo k emitaci CO2‘ a skuteční světoví vědci jsou prý vedle, protože v minulosti přece přišel Koperník a všechno bylo jinak,“ udeřil na Klause Šarapatka na sociální síti Facebook.

Zdeněk Šarapatka komentuje vystoupení Václava Klause mladšího

Posléze dodal, že Klause zesměšnil přímo před kamerami kultivovaně vystupující mladý student, když předsedovi Trikolóry připomněl, že mezi stovkami odborníků na globální oteplování, na které se odvolává, je i jeho otec Václav Klaus starší.

„Mezi těmi vašimi pěti sty ‚vědci‘ byl jediným zástupcem České republiky váš pan tatínek, když už tu mluvíte o nás, že jsme zpolitizovaní... tak nevím, nakolik nezpolitizovaný a vědecký je Václav Klaus starší,“ sdělil student Petr Doubravský předsedovi Trikolóry.

Klaus před kamerami mimo jiné prohlásil, že není dokázáno, že by lidé oteplovali planetu. Opíral se přitom o názory „některých vědců“. 

Řada lidí dala Šarapatkovi v diskusi pod příspěvkem za pravdu. Václav Klaus mladší je podle jejich názoru stejný jako jeho „fotr“. Je to prý muž bez sebemenší stopy pokory a respektu k ženám, který je připraven jen vyřvávat.

Reakce na Václava Klause

Reakce na Václava Klause

Reakce na Václava Klause

Po svém vystoupení se však Klaus dočkal také zastání. „Václave, vy jste rebel. Hlavně náš rebel,“ pochvaloval si jeden z voličů. 

Reakce na Václava Klause

Reakce na Václava Klause

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!

17:35 Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!

Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se důrazně ohradil proti všem kritikům, kteří mu vyčítají…