Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Reportér Respektu Ondřej Kundra vyčinil opozičním politikům ODS, lidovcům, TOP 09, Pirátům i Starostům. Zdá se mu nezodpovědné vyhlašovat nedůvěru vládě v čase, kdy je třeba vyřešit diplomatický střet s Ruskem. Vláda by podle Kundry měla mít prostor k tomu věc dořešit. I když je to jen vláda Andreje Babiše (ANO).
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?
TÝDEN V MÉDIÍCH Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé) vtipně zarámoval vystoupení prezidenta Pe…