Už i v zahraničí lidé podepisují petice za kandidaturu Vladimíra Franze

07.08.2012 9:31

Facebooková skupina podporující profesora Vladimíra Franze v kandidatuře na prezidenta se rozrostla na zhruba 13 300 lidí. Už se proto na 64 místech po České republice objevily archy sbírající podpisy potřebné pro oficiální navržení kandidáta. Pro Franze ovšem mohou hlasovat také krajané v zahraničí v českých hospodách v Londýně a v Barceloně nebo v obchodu s botami v městečku Brighton. Petiční archy se objeví také na některých festivalech.

Už i v zahraničí lidé podepisují petice za kandidaturu Vladimíra Franze
Foto: archiv V. Franze
Popisek: Prof. JUDr. Vladimír Franz

Během návštěvy Barcelony a obhlídky slavné nedostavěné katedrály Sagrada Familia mohou lidé zavítat do nedalekého českého Pivobaru. Vedle tradičních jídel, například guláše či bramboráků, zde nabízejí také Pilsner Urguell či slivovici. A po pár pivech mohou návštěvníci vyjádřit podporu Vladimíru Franzovi.

Z olympiády ještě podepsat arch Vladimíra Franze

Na segedín nebo na vepřo knedlo zelo si mohou lidé odskočit z olympiády v Londýně do české restaurace U Vrány. Tradiční české jídlo zde stojí kolem devíti liber a také zde je arch pro podpisy pro potetovaného umělce.

Franzovi mohou věnovat podpis i vyznavači metalové hudby na festivalu Brutal Assault 2012, který proběhne příští víkend v Josefově. Archy budou pak na dalších pěti festivalech, uvedla skupina Vladimír Franz prezidentem.

Prof. JUDr. Vladimír Franz absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a studoval soukromě malbu, dnes působí jako pedagog Divadelní fakulty Akademie múzických umění v Praze. Je zároveň autorem scénické hudby a od počátku 90. let vůdčí osobností nově se utvářející podoby českého postmoderního dramatu. Za svou tvorbu získal již šest cen Alfreda Radoka.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Že by „metál“ pro Halíka od Němců nebyl zadarmo? Analytik varuje. A připojuje srovnání s Nohavicou, kterého vyznamenal Putin

16:38 Že by „metál“ pro Halíka od Němců nebyl zadarmo? Analytik varuje. A připojuje srovnání s Nohavicou, kterého vyznamenal Putin

Bezpečnostní analytik Petr Markvart se rozhodl ve svém facebookovém příspěvku se vztyčeným ukazováčk…