Už nemohu mlčet, lžou! Okamura se brání. Jde o zkažené maso z Polska

8. 2. 2019 15:22

Českem hýbe aféra problematického polského masa, které se možná podávalo v některých českých restauracích. Ukázalo se, že některé podniky mohly vydávat polské hovězí za steaky z Argentiny a mohly si za ně nechat pořádně zaplatit. Do aféry se teď vložil i Tomio Okamura. Zlé jazyky o něm prý šíří pomluvy a on nemůže mlčet. Vidí tu prý jisté souvislosti s volbami do Evropského parlamentu v květnu tohoto roku

Už nemohu mlčet, lžou! Okamura se brání. Jde o zkažené maso z Polska
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Tomio Okamura v pořadu Horké téma
reklama

Okamura se zlobí. Někteří novináři o něm prý šíří lži, že i on měl prsty v prodeji podezřelého polského masa, které se dostalo do Česka. Poslanec to důrazně odmítá.

Anketa

Udělal Zeman dobře, když blahopřál Juanu Guaidóovi k převzetí úřadu prezidenta Venezuely?

hlasovalo: 14864 lidí

 „Příznivci jiných stran spolu s novináři zase o mně od včerejška šíří nové zoufalé lživé pomluvy. Tvrdí, že se prý v nějaké mé restauraci letos prodávalo zkažené polské maso! Já ale žádnou restauraci již dva roky nevlastním ani nejsem spolumajitelem. Svůj desetiprocentní podíl v poslední restauraci Hiro jsem prodal v dubnu 2017, tedy před dvěma roky,“ napsal na sociální síti Facebook.

Jedním dechem dodal, že podle Ministerstva zemědělství žádná z kontrol neobjevila žádná závažná pochybení. „Celé je to jako obvykle jen lživá kampaň novinářského odpadu a aktivistů jiných politických stran se záměrem mě politicky a lidsky poškodit. Je vidět, že se blíží klíčové volby do Evropského parlamentu a sluníčkáři a bruselisti mají strach z posilování vlastenecké SPD,“ pokračoval.

Pod jeho příspěvkem se rozjela živá diskuse. Jeden z Okamurových příznivců šéfovi SPD napsal, že se podobné útoky daly očekávat. Spoučasný kapitalistický systém je podle občana založen na lžích. „Monetární tržní systém je založen na lžích a manipulacích, a hlavně na iluzi svobody a demokracie,“ napsal pan Vladimír Moravec.

Z úst dalších příznivců se Okamura dočkal podpory, ale také několika žertů. V jednu chvíli v diskusi začala padat nepěkná slova. Jeden z debatujících byl označen za „blba“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

13:19 Soukup valil oči. Pavel Novotný: Pravá ruka Fialy a europoslanec. To je nový plán. A přišly další sprosťárny

Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) byl hostem v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa v TV Barran…