Už se nemusím krotit, varuje Paroubek

29.06.2010 10:17 | Zprávy
autor: mab

Expředseda ČSSD Jiří Paroubek si už před novináři MF Dnes nebral žádné servítky. Označil je za lháře a sdělil jim, že už se nemusí chovat jako předseda strany a hrát si na božího beránka, který snímá všechny hříchy.

Už se nemusím krotit, varuje Paroubek

Jiří Paroubek tvrdil, že sociální demokraté žádné černé duše nemají a že je to všechno výmysl novinářů. V poslední době se psalo hlavně o situaci na Děčínsku a Litoměřicku. Podle Paroubka je to součást kampaně, kterou zahájil pan Ovčáček, za ním stojící paní Mrencová a pan Šlouf vůči panu Bendovi a toho se chytila Mladá fronta DNES.

Pak se odvážně pustil do boje. „A co kdybych se i vás, pánové z Mladé fronty, zeptal: Máte jedno jméno černé duše?" nadhodil Paroubek.

Přestaňte lhát!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Havel s nimi spolupracoval.“ Zeman či Klausův kancléř o sudetských Němcích

4:46 „Havel s nimi spolupracoval.“ Zeman či Klausův kancléř o sudetských Němcích

Čeští zrádci a kolaboranti zvou do Brna potomky odsunutých Němců, kteří vraždili naše předky. S tímt…