Úzké vedení ČSSD si dnes bude lámat hlavu, jak přiláká voliče

30.06.2017 6:35 | Zprávy
autor: mp

Úzké vedení sociálních demokratů by se mělo dnes v Lidovém domě zabývat strategií volební kampaně a seznámit s ní krajské volební lídry. Ve čtvrtek ČSSD oznámila změnu volebního stratéga, místopředsedu ČSSD Jana Birkeho nahradil Robert Žanony, který se mimo jiné podílel na vítězstvích premiéra Roberta Fica (Směr-SD) na Slovensku.

Úzké vedení ČSSD si dnes bude lámat hlavu, jak přiláká voliče
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek

Volební lídr sociálních demokratů Lubomír Zaorálek si od něj slibuje rychlou změnu dynamiky kampaně, nelíbilo se mu například zastaralé stranické logo, píše ČTK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

18:45 „Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek zareagoval na výtky novinářky Zdislavy Pokorné z Deníku N k…