V ČSSD startují ostré přípravy na volby. Podle nových pravidel

12.12.2015 6:00 | Zprávy

Předsednictvo ČSSD se na dnešním jednání bude zabývat přípravami na volby a diskutovat o programu. Sociální demokraté budou schvalovat první nominace kandidátů pro senátní volby v příštím roce, budou hovořit i o tématech pro příští volby do Poslanecké sněmovny. Po jednání předsednictva bude následovat Ústřední výkonný výbor, kde bude pokračovat diskuse o programu a kandidátech do voleb.

V ČSSD startují ostré přípravy na volby. Podle nových pravidel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Hašek a Bohuslav Sobotka

"Hlavním bodem na programu předsednictva je schválení kandidátů pro senátní volby, tam, kde už proběhly nominace," řekl ČTK člen předsednictva a předseda poslaneckého klubu ČSSD Roman Sklenák. Dodal, že konečný hlas budou mít všichni členové sociální demokracie. "V souladu s našimi novými pravidly budou rozhodovat v korespondenčním hlasování nebo přímo," uvedl.

V plánu je také zahájit širší vnitrostranickou diskusi o programových tématech příštích parlamentních voleb. "Chceme nastolit určité okruhy, o kterých by bylo vhodné diskutovat. Zahájí se tím formování programu," řekl Sklenák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemístný zásah do vlády? Role Pavla je jasná, říká Rajchl

4:44 Nemístný zásah do vlády? Role Pavla je jasná, říká Rajchl

Tvrdá slova na adresu prezidenta i Západu zazněla v rozhovoru předsedy strany PRO Jindřicha Rajchla …